מתקנים מתנפחים לילדים

רוצים להפוך את האירוע שלכם לחגיגה לילדים ולמתבגרים? אנו מתמחים ב"אורן פופקורן" בהרמת אירועים שמדברים אל הקהל הצעיר.

אם אתם מעוניינים באירוע צבעוני, מהנה ומלא צהלות שמחה, אנו נציב באירוע שלכם מתקנים מתנפחים לנוער ולילדים, אלו מתקנים בטיחותיים, קלים להתקנה ולפירוק, ומעודדים אירוע שמח ומלא פעילות.

אם אתם רוצים אירוע לילדכם שהוא לונה פארק של הפעלות כדאי לכם להכיר את החוויה שאנו יוצרים. הילדים באירוע שלכם ייהנו, והאנרגיה באירוע כולו תעפיל לגבהים של צחוק מלהיב.

אנו מומחים באירועים משמחים במיוחד לילדים ונוער, ומזמינים אתכם להכיר את היכולות המיוחדות שלנו ביצירת אירוע שכולו הנאה במרחב שלכם. כנסו אל אתרנו והכירו את שלל האפשרויות הצבעוניות והאטרקטיביות שאנו יכולים לממש לכם באירוע הפרטי שלכם.

שאלות נפוצות

01

מה הדבר החשוב ביותר במתנפחים לילדים?

הפן הבטיחותי הוא הפן החשוב ביותר במתנפחים ובכל משחק ילדים אחר. כדאי לבחור מתנפחים שיש להם את האישורים הרצויים והם עומדים בסטנדרטים גבוהים ביותר כדי להבטיח פעילות מהנה וחסרת דאגות. לא מומלץ לבחור בהצעה הזולה ביותר, אלא בחברה מוכרת עם האישורים הרלוונטיים.
02

האם צריך מבוגר שיהיה נוכח באזור?

כן. על אף שזוהי פעילות בטוחה מאוד, תמיד טוב שאחד המבוגרים יהיה בקשר עין כדי לוודא שאכן הכל מתנהל כשורה ואין כל תקלה או הפרעה לפעילות.
03

כיצד המתנפחים משתלבים ביום הולדת?

המתנפחים בדרך כלל יוצרים את ליבת האירוע והם מושכים אליהם את כל הילדים הגדולים והקטנים כדי לשחק באופן משותף. המתנפחים הם צבעוניים מאוד ולכן מושכים את עיניים של הילדים כבר מהרגע הראשון.
04

כיצד המתנפחים תורמים ברמה הפיזית להתפתחות תקינה?

חווית הקפיצה, ההליכה והזחילה תורמות להתפתחות מוטוריקה גסה ולשיפור מסת השריר בגפיים התחתונות. כמו כן, פעילות זו תורמת גם לשיפור היציבה ושיווי המשקל.
05

מהו פרק הזמן שלוקח לנפח אותם?

עניין הניפוח משתנה ממתקן למתקן ולכן העצה הכי טובה היא פשוט לתכנן זאת מראש כדי להיות מוכנים עם מתקן פתוח מבעוד מועד. אין טעם שהילדים יחכו לניפוח כל המתקנים – כדאי להזמין את המתקנים בשעות יותר מוקדמות או כאשר הילדים עסוקים בפעילות אחרת.
06

האם המתנפחים מתאימים גם לגני ילדים?

בהחלט. כל גננת יודעת שההורים (וגם הילדים) של היום דורשים מגוון של פעילויות. המתנפחים מאפשרים לילדים לקפוץ, לשחק ואפילו ליפול מבלי כל סכנה. במצב זה לא רק הילדים נהנים, אלא גם ההורים יודעים שהם נמצאים במקום מוגן יותר.

הידעת?

מתקנים מתנפחים הן פעילות ספורטיבית נהדרת שתורמת להתפתחות התקינה של פעוטות וילדים

ממליצים עלינו:

הילדים ממש נהנו. שומרת את המספר שלכם לממש בקרוב - רננה כהן

כל ההורים החמיאו לי על המתנפחים שלכם. תודה - רועי ברנס

אין על המתנפחים שלכם. תודה על המתנפחים ועל האוכל הטעים - שמשון לוי

הקטנה נהנתה כל כך וביקשה שאזמין אתכם לכל יום הולדת. תודה על יום מקסים - שני ורד

קופצים כל המסיבה!
למה?

כי אטרקציות המתנפחים הן האהובות ביותר על ילדים בגיל הרך.

צור קשר:
בין לקוחותינו

  • בנק לאומי
  • כביש 6
  • קופת חולים כללית
  • סלקום
  • מובילי דרוד
  • מנורה מבטחים
  • AIG
  • שלמה Sixt
  • מזרחי טפחות
מחפשים דוכני מזון לאירוע שלכם? לייעוץ והצעת מחיר