סנדביץ' בר

סנדביץ' בר הוא הדרך הטובה ביותר לספק כיבוד לאירועים קלילים ולא מחייבים. על ידי העמדת סנדביץ' בר ססגוני ניתן להגיש אוכל איכותי וטעים ללא צורך בישיבה ממושכת או הקדשת זמן לארוחה המרכזית. סנדביץ' בר מתאים באופן מיוחד לאירוע חברה מהירים בהם רוצים לאכול בעמידה ובחטף. בנוסף לקונספט של סנדביץ' בר עומד שניתן לחטוף סנדויץ' איכותי על הדרך, הצבת סנדביץ' בר באירועים כאופציה נוספת לדוכנים אחרים יכול גם הוא לשרת את המטרה.

סנדביץ' בר מעניק למשתתפי האירוע את האפשרות לבחור מה הם רוצים להכיל בתוך הסנדביץ', את סוג הלחם שירכיב את הסנדביץ', מגוון רחב של ירקות טריים, סלטים מיוחדים ועוד דברים טובים.

שאלות נפוצות

01

מה כוללת עמדת סנדביץ' בר?

עמדה זו כוללת סנדביץ' שנעשה בהזמנה אישית ומורכב מהעדפות הקולינריות של כל אורח. הוורסטיליות של העמדה הופך אותה לאחת העמדות המבוקשות ביותר ודרך נהדרת ליצור מגוון של מנות לכל אורח על פי טעמו האישי.
02

האם ניתן לקבל את עמדה זו כעמדה צמחונית?

בוודאי. עמדה זו מגיעה עם מגוון הסלטים והרטבים הטריים ביותר ולכן מגוון ההתאמות לכל סנדביץ' הוא בלתי מוגבל. בנוסף אתם יכולים לבקש שלא תהיה אופציה בשרית ( דוגמת נקניק) בעמדת סנדביץ'.
03

האם עמדת סנדביץ' בר מתאימה לאירועים לנוער (בגילאי 12-18)?

סנדביץ' היא מנה אופטימלית לכל גיל ונחשבת לאהובה במיוחד על נערים ונערות בגיל הזה. מכיוון שהגילאים הצעירים יותר מעדיפים ארוחות קלות יותר ומנות מהירות - כדאי לשים לב לאיכות חומר הגלם אשר מוגש לכם.
04

מה היתרון שבדוכן זה על פני דוכנים אחרים?

היתרון הוא המהירות של יצירת המנות. מכיוון שמדובר במרכיבים מוכנים, ניתן לייצר המון מנות ייחודיות בזמן קצר וכך להגיע לאורחים רבים במאמץ מינימלי.
05

האם ניתן לקבל גם סנדביצ'ים חלביים בדוכן הסנדביצ'ים?

בהחלט ההרכבה האישית מתחילה עוד בשלב התכנון. במידה ויש דרישה, ניתן לבחור במגוון סוגי הגבינות שקיימות בארץ כדי להרכיב מתוכן את הסנדביץ' המושלם.
06

מה היתרון שלו על דוכנים אחרים באירועים שנערכים באוויר הפתוח?

מכיוון שזהו בר קר וכל המרכיבים של סנדביץ' הם טריים ואינם דורשים בישול - אין צורך בחיבור לחשמל ולכן הוא אידיאלי לאירועי פארק וגינה.

ממליצים עלינו:

תודה רבה על השירות והיחס, ובמיוחד על הדוכן הטעים של הסנדוויצ'ים - יהודית שוורץ

לא יודעת מה שמתם בסנדוויצ'ים אבל החברים של הילד שלי לא הפסיקו לאכול. תודה על אוכל טעים והמון האהבה וחום שנתתם ביום הולדת של הקטן - רינה בן

העובדים שלכם יוצאים מהכלל והדוכן של הסנדביץ' היה המסמר של הערב - שמשון דניאלי

יופי של אוכל ויופי של הגשה. ממש מרוצים שהזמנו אתכם - רובי דהן

סנדביצ'ים טעימים עושים כל מפגש למפגש מהסרטים!
למה?

כי כולם אוהבים סנדביצ'ים טעימים שנעשים על הרגע

צור קשר:

בין לקוחותינו

  • בנק לאומי
  • כביש 6
  • קופת חולים כללית
  • סלקום
  • מובילי דרוד
  • מנורה מבטחים
  • AIG
  • שלמה Sixt
  • מזרחי טפחות
מחפשים דוכני מזון לאירוע שלכם? לייעוץ והצעת מחיר